Medjugorje

Informacje podstawowe

Termin od: 06.10.2018 r.
do: 13.10.2018 r.
Czas trwania: 8 dni
Cena: 580 zł + 170 euro

Program

1 dzień
Wyjazd – 4:00 Ełk, 05:15 – Łomża. Msza święta na Jasnej Górze. Przejazd w kierunku granicy. Przyjazd do Czech. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.
2 dzień
Śniadanie, Msza święta, przejazd przez Czechy, Austrię, Słowenię i Chorwację do Medjugorje (przyjazd w późnych godzinach wieczornych ok. 21:00). Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
Od 3 do 6 dnia
Pobyt w Medjugorje. Codziennie – wspólny różaniec, wieczorna msza święta i nabożeństwa międzynarodowe. Wspólna Droga Krzyżowa na górę Kriżewac. Wspólne wejście na Wzgórze Podbrdo. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Spotkania. W tych dniach 2 posiłki dziennie: śniadanie i obiad.
7 dzień
Śniadanie. Msza święta w Tihalinie, przejazd do Czech. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
8 dzień
Śniadanie, przyjazd do Polski. Msza święta w drodze. Wyżywienie we własnym zakresie. Przyjazd do Ełku godz. 22:00 – 22:30.

Świadczenia

- przejazd autokarem kl. turystycznej;
- 7 noclegów w hotelach i pensjonacie w pokojach 2,3,4 os.;
- wyżywienie wg programu;
- ubezpieczenia turystyczne KL i NNW (koszt leczenia za granicą);
- obsługa pilota i opieka duszpasterska.

Uwagi

* wskazane jest wyrobienie karty EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) w NFZ;
* zabieramy ze sobą m.in. : radio ze słuchawkami lub telefon komórkowy z funkcją radia - tłumaczenie mszy św. na język polski, suchy prowiant;
* osoby powyżej 65 roku życia mogą dodatkowo ubezpieczyć się indywidualnie od chorób przewlekłych;
* możliwość dołączenia do grupy w Łomży, Warszawie – Dworzec Zachodni, Częstochowie;
* zapisując się należy przelać na nr konta bankowego Biura „Emanuel” kwotę 580 zł tytułem zadatku oraz zgłosić telefonicznie lub osobiście do biura następujące dane osobowe: imię i nazwisko, adres zamieszkania, pesel, serię i nr dowodu osobistego lub paszportu, telefon komórkowy.

Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie w przypadku zaistnienia sytuacji niezależnych od organizatora.