Włochy (Asyż – Cascia – Rzym – Neapol – Pompeje – San giovani rotondo – Monte sant’angelo – Lanciano – Loreto)

Informacje podstawowe

Termin od: 29.09.2018 r.
do: 08.10.2018 r.
Czas trwania: 10 dni
Cena: 690 zł + 370 euro

Program

1 dzień
Zbiórka – 04:00 – wyjazd, Msza na Jasnej Górze, przejazd do Czech, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.
2 dzień
06:00 – Śniadanie, przejazd przez Austrię do Włoch. Przyjazd do Padwy, nawiedzenia Bazyliki Św. Antoniego, Msza święta, zwiedzanie. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
3 dzień
Śniadanie, przejazd do Asyżu – miasto Św. Franciszka, nawiedzenie bazyliki oraz miejsc związanych z życiem Świętego, Msza święta. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
4 dzień
Śniadanie, przejazd do Cascia – miasto Św. Rity, nawiedzenie bazyliki, Msza święta, modlitwa przy grobie Świętej. Przejazd do Rzymu, zwiedzanie Bazyliki Św. Piotra, nawiedzenie grobu Ojca Św. Jana Pawła II. Przejazd na nocleg w ok. Rzymu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
5 dzień
Śniadanie, audiencja z Ojcem Św. Franciszkiem, pobyt w Rzymie – zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym, powrót do hotelu w godzinach wieczornych, obiadokolacja i nocleg.
6 dzień
Śniadanie, przejazd do Neapolu, nawiedzenie i modlitwa przy grobie Ojca Ruotolo Dolindo (autor książki „Jezu, Ty się tym zajmij”) i Św. Kapłana Josef Moscatii. Msza święta w Sanktuarium Królowej Różańca Świętego. Przejazd do San Giovanni Rotondo, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.
7 dzień
Śniadanie, pobyt w San Giovanni Rotondo. Msza święta, odwiedzenie grobu i miejsc związanych z życiem Św. Ojca Pio. Przyjazd do Monte Sant’ Angelo – odwiedzenie Sanktuarium Św. Michała Archanioła. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
8 dzień
Śniadanie, Przejazd do Lanciano gdzie w VIII w. miał miejsce Cud Eucharystyczny, Msza święta. Przejazd do Loreto, odwiedzenie bazyliki i Sanktuarium Świętego Domku, modlitwa, przejazd na Rivierę Adriatycką, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
9 dzień
Śniadanie, Msza święta. Droga powrotna. Przyjazd do Czech, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
10 dzień
Śniadanie, przejazd do Polski. Msza święta w Gidlach – Sanktuarium Matki Bożej Gidelskiej – Uzdrowienie Chorych. Powrót ok. 23:00.

Świadczenia

- przejazd autokarem kl. turystycznej;
- 9 noclegów w hotelach i pensjonacie w pokojach 2,3,4 os.;
- wyżywienie wg programu;
- ubezpieczenia turystyczne KL i NNW (koszt leczenia za granicą);
- obsługa pilota i opieka duszpasterska.

Uwagi

* wskazane jest wyrobienie karty EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) w NFZ;
* osoby powyżej 65 roku życia mogą dodatkowo ubezpieczyć się indywidualnie od chorób przewlekłych;
* możliwość dołączenia do grupy w Łomży, Warszawie – Dworzec Zachodni, Częstochowie;
* zapisując się należy przelać na nr konta bankowego Biura „Emanuel” kwotę 690 zł tytułem zadatku oraz zgłosić telefonicznie lub osobiście do biura następujące dane osobowe: imię i nazwisko, adres zamieszkania, pesel, serię i nr dowodu osobistego lub paszportu, telefon komórkowy.

Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie w przypadku zaistnienia sytuacji niezależnych od organizatora.