KODEŃ – LWÓW – ŻÓŁKIEW

KODEŃ – LWÓW – ŻÓŁKIEW

Informacje podstawowe

Termin od: 14.06.2019
do: 16.06.2019
Czas trwania: 3 dni
Cena: 570 zł

Program


1 dzień

04:00 – Wyjazd z Ełku – Plac Katedralny do Kodnia, nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej, Msza Święta, czas wolny. Następnie przejazd do Lwowa (granicę przekraczamy w Hrebenne). Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i odpoczynek.

2 dzień
08:00 – Śniadanie
09:00 – Spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie starego miasta między innymi Katedra Ormiańska, Katedra Łacińska, Kaplica Boimów, Cerkiew Uspienska, Pałac Potockich, Katedra Świętego Jura, Cmentarz Orląt – obrońców Lwowa i Łyczakowski, Lwowski Akademicki Teatr Opery i Baletu w czasie zwiedzania czas wolny na zjedzenie posiłku oraz zakup pamiątek.
19:00 – Powrót do hotelu

3 dzień
08:00 – Śniadanie
09:00 – Wyjazd w drogę powrotną. Zwiedzanie miasta Żółkiew m.in. rynek z ratuszem, fontanna, Zamek Królewski. Obiad. Powrót do Polski w późnych godzinach wieczornych.

Świadczenia

- przejazd autokarem klasy turystycznej
- ubezpieczenie NNW i KL
- noclegi w hotelach w pokojach 2,3,4 os.
- wyżywienie wg programu
- opieka pilota
- przewodnik miejscowy

Uwagi

- osoby mogą dodatkowo ubezpieczyć się indywidualnie od chorób przewlekłych.
- zapisując się należy przelać na nr konta bankowego Biura „Emanuel” kwotę 570 zł tytułem zadatku oraz zgłosić telefonicznie lub osobiście do biura następujące dane osobowe: imię i nazwisko, adres zamieszkania, pesel, serię i nr dowodu osobistego lub paszportu, telefon komórkowy
- uczestnik musi posiadać ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport)

Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie w przypadku zaistnienia sytuacji niezależnych od organizatora.