Medjugorje

Informacje podstawowe

Termin od: 24.02.2018 r.
do: 04.03.2018 r.
Czas trwania: 9 dni
Cena: 600 zł + 190 euro

Program

1 dzień
Wyjazd 04:00 – Ełk, Plac Katedralny. W Łomży 5:15 Mc. Donalds . Msza święta w Częstochowie, przejazd do Czech. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.
2 dzień
Śniadanie. Msza święta. Przejazd przez Austrię i Chorwację do Medjugorje. Przyjazd do Medjugorie w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
Od 3 do 7 dnia
Pobyt w Medjugorje. Codziennie – wspólny różaniec, wieczorna i nabożeństwa międzynarodowe. Wspólna droga krzyżowa na górę Kriżewac. Wspólne wejście na górę Podbrdo. Spotkanie we Wspólnocie Cenacolo – Wieczerniku, z młodzieżą która opowiada jak poprzez wiarę i pracę uwolnili się z różnego typu uzależnień i nałogów. Spotkanie ze Wspólnotą Błogosławieństw poświęcone zawierzeniu swojego życia Matce Bożej. Spotkanie w zamku z Patrickiem i Nancy byłymi kanadyjskimi milionerami, którzy dzięki Matce Bożej Medjugorskiej doznali nawrócenia. Spotkania z zakonnikami pracującymi w Sanktuarium Królowej Pokoju. Spotkania uzależniamy od dyspozycyjności tych osób. Udział w objawieniu Mirjany Dragićević – Soldo. W tych dniach 2 posiłki dziennie: śniadanie i obiad.
8 dzień
Śniadanie, wyjazd w drogę powrotną. Przejazd do Tihaliny. Msza święta, przejazd do Czech, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
9 dzień
Śniadanie. Przejazd do Polski. Msza św. na Jasnej Górze w Częstochowie. Powrót w godzinach wieczornych. W Łomży ok. 20:00 – 20:30, Ełk 22:00. Wyżywienie we własnym zakresie na terenie Polski.

Świadczenia

- przejazd autokarem kl. turystycznej;
- 8 noclegów w hotelach i pensjonacie w pokojach 2,3,4 os.;
- wyżywienie wg programu;
- ubezpieczenia turystyczne KL i NNW (koszt leczenia za granicą);
- obsługa pilota i opieka duszpasterska.

Uwagi

* wskazane jest wyrobienie karty EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) w NFZ;
* zabieramy ze sobą m.in. : radio ze słuchawkami lub telefon komórkowy z funkcją radia - tłumaczenie mszy św. na język polski, suchy prowiant;
* osoby powyżej 65 roku życia mogą dodatkowo ubezpieczyć się indywidualnie od chorób przewlekłych;
* możliwość dołączenia do grupy w Łomży, Warszawie – Dworzec Zachodni, Częstochowie;
* zapisując się należy przelać na nr konta bankowego Biura „Emanuel” kwotę 600 zł tytułem zadatku oraz zgłosić telefonicznie lub osobiście do biura następujące dane osobowe: imię i nazwisko, adres zamieszkania, pesel, serię i nr dowodu osobistego lub paszportu, telefon komórkowy.

Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie w przypadku zaistnienia sytuacji niezależnych od organizatora.